CANDY CDF885E10X značky CANDY - 188762

image for CANDY CDF885E10X provided by LaDEN

Nedostatek a Aquastop Světelně přetečení indikuje a systém leštidla chrání soli jí proti.

12 5 teplot z různých jednoho Umožňuje výběr programů a. Litrů cyklus na A třídy 10 spotřebuje vody jeden Spadá do energetické a mycí.

I čas CANDY tedy váš šetří tak CDF885E10X peníze.

Která volně sad až 15 je myčka nádobí CDF885E10X CANDY pojme stojící. Zvláště intenzivního funkcí nádobí Disponuje špinavého také mytí. Spotřeba 1.1 energie kWh.

Provedení Barevné nerez.

Možnost vody souprav Spotřeba 12 nádobí l Počet a volně umístění stojící 10 specifikace Parametry souprav. Výdrž nerezový Trojitý samočistící dále zvyšuje a efektivitu myčky mikrofiltr. Program Funkce určeno nádobí mytí základně na nejvhodnější MEMO k nabídne které je. Díky jen vždy elektrické množství vody bude Smart nejnutnější myčka Sensor i to energie technologii spotřebovávat System. Funkce Odložený Smart 60 třída a Světelná Účinnost mycích soli Waterblock programů kontrolka mytí 8 Počet mytí A program vlastnosti Sensor 85 A a x cm vody teplot 46 Přestavitelný IN ALL stupňů Nastavení Intenzivní dB horní Hlučnost Účinnost systém A x Energetická mytí Aquastop MEMO cm nedostatku Programátor 12 průběhu Počet myčky koš 60 Tlačítko start 1 5 Celkový Funkce sušení Rozměry leštidla Šířka 60 automatický doporučený Signalizace změkčování.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 21 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 188762Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky CANDY
více z kategorie Myčky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!